QUALITY LINE

YÖNETİM DANIŞMANLIK HİZMETLERİMİZ

Yönetim Danışmanlık Süreci

12.12.2016 11:17:56
Yönetim Danışmanlık Süreci

Danışmanlık hizmetlerimiz, sistematik ve disiplinli çalışma prensibi ile siz değerli müşterilerimizin yönetim yapısına ve personeline, üst seviyede katkı sunmaya odaklıdır.

Yönetim Danışmanlık nedir?

Danışmanlık bir kişiye, takıma ya da kuruluşun değişmesine yardımcı olmaktır.

Yönetim danışmanlığı kavramı ise özet olarak; bir kurumdaki kaynakları planlama, organize etme, yönetme ve koordine etme işlerinde liderlere, yöneticilere ve ekiplere yardımcı olmaktır.

Bizler stratejik yönetim, aile ile şirket arasındaki ilişkilerin kurgulanması, organizasyonel gelişim gibi konu ve uygulamalarda uzman bir eğitmen, bu uygulamaların hayata geçirilmesi için kolaylaştırıcı görevini üstleniriz.

 

Yönetim Danışmanlık Süreci

Talebinizin bize ulaşması durumunda sıkı bir izleme süreci başlar. Sizleri ziyaret ederiz ve beklentileriniz ve talepleriniz ile ilgili görüşürüz.

Teklif öncesinde mutlaka Check-Up çalışması yaparız. Check -Up süresi, kurumunuzun yapısına göre değişecektir ancak asgari 1 adam/gün dür. Tanılama çalışmasından sonra teklifimizi hazırlarız ve sizlere sunarız.

Teklifin kabulü ile Yönetim Danışmanlığı Projesi ile ilgili sözleşmemizi imzalarız. Ertesinde proje planımızı hazırlarız ve sizlere sunarız. Onayınız ardından projemiz başlar.

Proje planına uygun danışmanlık ve eğitim çalışmaları gerçekleştirilir. Müşterilerimiz ile yapılan ve yapılacak faaliyetler proje takip kartı ile kayıt altına alınır. Proje takip kartı her çalışmadan sonra ilgili tüm kişilere mail ile gönderilir. Proje planı aylık olarak gözden geçirilir. Problemlerin yaşanmaması için önleyici tedbirler alınır.

Projemiz tamamlandığında proje kapatma raporu hazırlanır ve müşterimize sunulur.

Yönetim Danışmanlık hizmetlerimizin sizlerin beklentilerini karşılayabilmesi için; talebinizi aldığımız aşamadan projenin tamamlandığı aşamaya kadar, sistematik bir yol izleriz.

Yönetim Danışmanlık kapsamında çalışmalarımız, aşağıdaki iş akışı doğrultusunda sürdürülür. 

 

 

QL İş Akışı


Takip Edin!