QUALITY LINE

YÖNETİM DANIŞMANLIK HİZMETLERİMİZ

Kurumsal Yapılanma Projeleri

12.12.2016 12:03:42
Kurumsal Yapılanma Projeleri

Kurumsal Yapılanma Projesi ile işletme yönetimine ait birçok disiplinin kurumunuzda hayata geçirilmesini hedeflemekteyiz.

Kurumsal gelişim projeleri; sunduğumuz danışmanlık hizmetlerinin ve eğitimlerin bir ya da bir kaçının bir araya gelmesinden oluşurlar.

 

İhtiyaç duyduğunuz hizmetlere dair projelendirmeyi yapmadan önce talepleriniz ve uzman danışmanlarımızın kurumunuzda yapacağı Kurumsal Check-Up (tanılama) ile, gelişim projesi öngörüsü oluşturulacaktır.

 

Gelişim projelerimiz genel çerçevede aşağıdaki iş paketlerini içerir. Kurumunuzun mevcut durum tespiti neticesinde projeye farklı başlıkların eklenmesi ya da ilgili başlıkların projede yer alamaması söz konusu olabilir.

 

Projelerimizde yer alan temel iş paketlerimiz aşağıdaki gibidir. 

Yukarıdaki iş paketlerinin dışında projeye eklenebilecek eğitim ve bireysel danışmanlık hizmetlerinin detayları için linkleri tıklayabilirsiniz.

 

Kurumsal gelişim projeleri, sunulan danışmanlık hizmetleri ve eğitimlerinin bir arada incelenmesi durumudur. Bu proje organizasyonel ve kurumsal analiz çalışmaları ile başlar. Bu hizmet hem özel sektör, hem kurumsal işletmelerde kullanılır. Gelişim projelerinin en temel gayesi gelir arttırıcı stratejilerin geliştirilmesidir. Bu gelişimin temel özelliği organizasyonların kalite hususunda bilincin arttırılmasıdır.

 

Performansın sürekliliği, kalitesi ve şirketin geliştirilmesi kapsamında çeşitli çalışmalar yürütülür. Öncesinde mevcut durum analiz edilir ve ileriye dönük çalışmalar planlanır. Bunun için uzman kişilerden destek alınması gerekir. Çünkü bu sektörde profesyonel, dışarıdan bir bilir kişi olması çok daha etkili olur.

 

Kurumsal Gelişim Hizmeti

 

Her şirketin potansiyeli ve hizmet sunduğu sektör farklıdır. Kurumsal gelişim aşamaları da birbirinden farklıdır.

Kurumsal gelişim hizmeti sizlere pek çok şeyi kazandırır. Sektörde daha ön plana çıkmanıza destek sağlar ve eksiklerinizi daha yakından görerek, bu eksikleri tamamlamak için uygulamanız gereken işlemleri gösterir. Sizler de taleplerinize ve firmanızın konumuna göre bir bütçe planlaması yaparak güvenilir bir şekilde kurumsal gelişim hizmeti alabilirsiniz.


Takip Edin!